DARMOWA KONFERENCJA

PRELEGENCI

 

ŁUKASZ CYBULSKI

temat wystąpienia

"Wszystko co Cię spotyka, nie przytrafia się Tobie.

Wszystko dzieje się dla Ciebie."

Pomysłodawca i organizator akcji #TRENERZYPOMAGAJĄ

Mówca motywacyjny, trener sprzedaży i wieloletni praktyk biznesu. Swoją misję odkrył pomagając innym w rozwoju osobistym. Dzięki ogromnej charyzmie, doświadczeniu w roli mentora i wierze w potencjał, który tkwi w każdym człowieku, motywuje do zmian w codziennym życiu i sposobie myślenia u swoich  podopiecznych. Codziennie inspiruje do podjęcia kroków ku samorozwoju oraz aktywnego i zdrowego stylu życia. Osoby, biorące udział w treningach i programach Łukasza, cenią je za profesjonalne metody i techniki, realne wsparcie mentora i siłę napędową do transformacji codziennego myślenia, którą się dzieli.

BARBARA PIASEK

temat wystąpienia

" Jak pozyskiwać klientów online, wykorzystując najskuteczniejszy format sprzedaży, który finalizuje nawet 67% transakcji bez konieczności spotykania się z klientem"

Posiada ponad 10-letnie doświadczenie zebrane jako manager w międzynarodowych korporacjach, m.in. Procter&Gamble (IT marketing global projects Project Management, Sales), RWE (finance controlling), BMW Polska (Motorcycle dep., Financial Services), Orange (Finanse), Empik (Controlling).

Jest:

  • Prezesem Zarządu i współwłaścicielem spółki Evenea, kompleksowego software dedykowanego do oragnizatorów wydarzeń (marka przejęta w 100% po 10 latach funkcjonowania na rynku jako lider w swojej niszy). W ciągu 1,5 miesiąca od przejęcia wypuszczenie na rynek 3 nowych produktów i wygenerowanie pierwszych kilkuset tysięcy sprzedaży w pierwszym miesiącu kiedy rozpoczęła się sprzedaż (drugi miesiąc po przejęciu) oraz współzałożycielem:

  • Softwaru do automatyzacji komunikacji poprzez chatboty IncredBots (Prezes)

  • rozwiązań matchujących startupy technologiczne, korporacje oraz inwestorów z 60 krajów globalnie poprzez konferencję Wolves Summit jak również platformę matchmakingową online (Prezes), zarówno konferencja jak i SaaS zostały sprzedane po 4 latach do nowych właścicieli (exit)

  • Jest również współzałożycielem See Bloggers – największego festiwalu dla twórców internetowych i celebrytów w Polsce z ponad 100 mln zasięgami oraz Festiwalu Kobiet Internetu. Autorka kursu online “przedsiębiorcy dla przedsiębiorców” (Wolves Business Booster) oraz książki Sales Gate, sprzedanej w 7-tysiącach kopii.
     

ZAUFALI MI:

Portfolio obejmuje m.in. takie firmy, jak: TVN, Salesforce, Innogy, PGE, PGNiG, IBM, Facebook, Poczta Polska, Google, LinkedIn, 3M.

PUBLIKACJE:

Autorka podręcznika “The Sales Gate. Skuteczne techniki i metody podnoszenia efektywności sprzedaży.”, który uczy technik pomagających finalizować każdą sprzedaż. Współautorka i inicjatorka podręcznika “Startup Manual”, wyczerpującego źródła wiedzy na temat wszystkich aspektów funkcjonowania startupów. Publikuje swoje artykuły na blogu barbarapiasek.innpoland.pl oraz występuje w stacjach telewizyjnych, m.in. TVP Gdańsk, TVN24, TVN BiŚ.

SYLWIA KRÓLIKOWSKA

temat wystąpienia 

„Jak w obecnej sytuacji dawać wsparcie sobie i innym

czyli o mądrym budowaniu relacji w czasach kryzysu”

Sylwia z wykształcenia jest psychologiem (ukończyła Uniwersytet Jagielloński w Krakowie, obecnie w trakcie doktoratu z zakresu psychologii charyzmy), z zawodu trenerem biznesu, a z zamiłowania Supernianią Liderów. Od ponad 17 lat wspiera ludzi z podnoszeniu skuteczności działania i odnajdywaniu spełnienia i satysfakcji w codziennym życiu. Do tej pory przeszkoliła ponad 10 000 liderów w Polsce i na świecie (głównie w Indiach, Malezji, UK, na Filipinach i w Kazachstanie). Od ponad 12 jest prezesem zarządu VDG Sp z o.o. i pracuje z największymi korporacjami, a do grona jej stałych klientów należą BNP Paribas, Calzedonia, Cisco, Facebook, Lufthansa, Motorola, Shell, Unilever i wiele innych.  Jest autorką trzech książek i ekspertem w mediach (Radio Zet, RMF FM i telewizja TVN24).

ŁUKASZ JAKÓBIAK

temat wystąpienia

Jak osiągnąć spokój? + Miłość. Medytacja dla początkujących.

Mówca inspiracyjny,

autor talk-show na YouTube "20m2",

promotor medytacji, miłości i tego co jest zanim

pojawi się myśl.

ANDRZEJ CICHOCKI

temat wystąpienia 

Wczoraj, dziś, jutro

Efektywny manager budujący swoją skuteczność od ponad 29 lat dzięki świadomym decyzjom i konsekwencji. Jest praktykiem – karierę w branży ubezpieczeń rozpoczynał od stanowiska agenta. Zwiększał obszar swojego wpływu na organizację dzięki konsekwentnie realizowanej strategii rozwoju siebie a dzięki temu efektywności zarządzanych zespołów. Skupiony na tym, aby nie tylko budować niekonwencjonalne struktury sprzedażowe ale też rozważnie koordynować współpracę na wszystkich poziomach ich hierarchii. Swój sukces zawdzięcza kompleksowemu projektowaniu innowacyjnych strategii sprzedażowych oraz zarządzaniu nimi w oparciu o związki synergiczne. Andrzej Cichocki poza swoją działalnością menadżerską, jest aktywnym life coachem, wykładowcą i trenerem biznesu, na swoim koncie ma ponad 30.000 przeszkolonych osób. Jest autorem książek, wielu publikacji prasowych mających na celu uświadomienie wagi kodeksu etycznego i inteligencji emocjonalnej w biznesie, jak również twórcą programów szkoleniowych mających na celu budowanie w ludziach umiejętności właściwego i świadomego zarządzania samym sobą. Poza biznesem Andrzej jest kapelanem więzienny, w tym niezwykłym środowisku pełni swoją służbę.

MARCIN OSMAN

temat wystąpienia

„Jak sprzedawać w social mediach”

Jestem przedsiębiorcą, praktykiem sprzedaży, autorem 5 książek oraz wydawcą bestsellerowych książek autorów takich jak Tony Robbins, Gary Vaynerchuk, Fredrik Eklund, Mark Cuban i wielu innych.

W swojej karierze tworzyłem projekty sprzedażowe i marketingowe dla międzynarodowych brandów, a od ponad 5 lat skupiam się w 80% na realizacji swoich własnych projektów (takich jak np. osmpower.pl).

Pozostałe 20% czasu przeznaczam na pracę z przedsiębiorcami i firmami, które dzięki moim kompetencjom chcą zarówno sprzedawać więcej jak i realizować skuteczne działania marketingowe.

Mam na swoim koncie zarówno mnóstwo sukcesów jak i porażek a moimi doświadczeniami (zarówno tymi dobrymi jak i traumatycznymi) dzielę się szeroko zarówno w formie video, audio jak i tekstowej. Doskonale wiem jak smakują zwycięstwa, jednocześnie pamiętając o bolesnych lekcjach pokory biznesowej.

Przeprowadziłem ponad 200 webinarów i kilkaset facebook live’ów, na których dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniami z zakresu sprzedaży, marketingu i selfpublishingu.

IWONA GUZOWSKA

temat wystąpienia

"Zwycięski Spokój" 

Trener biznesowy i mentor rozwoju nie tylko dla sportowców, certyfikowany szkoleniowiec,

autorka książki „Najważniejsza decyzja”, była posłanka na sejm (VI i VII kadencji), ale najbardziej znana jako pierwsza mistrzyni świata i Europy w boksie zawodowym, mistrzyni świata i Europy w kick-boxingu. 

 

Zorientowana na dążenie do celu, ale zawsze trzymająca się zasad fair play i budowania dobrych relacji z otoczeniem. Doświadczenie, które zdobyła w ringu jest nieocenione w pracy czy codziennym życiu.

 

Często spotyka się z pytaniami jak to jest, kiedy staje się twarzą w twarz z przeciwnikiem, co się wtedy czuje i jak sobie poradzić z tak ogromnym stresem. Jak skupić się na swoim zadaniu, gdy dookoła jest tak wiele odwracających uwagę i stresogennych czynników. Jak wierzyć w swoje możliwości, gdy cały czas czuje się oddech konkurencji. Wiele zaczerpniętych ze świata sportu mechanizmów radzenia sobie z tymi wyzwaniami, można z powodzeniem przenieść do biznesu oraz do życia codziennego. Walka jest nierozerwalną częścią życia człowieka i zrozumienie jej istoty, a przede wszystkim poznanie siebie samego, to droga do sukcesu w każdej dziedzinie.

Gdańszczanka, szczęśliwy człowiek. Kobieta, żona, matka i od niedawna...babcia :)

KAMIL LIZUREJ

Coach | Trener | Mówca

 

Pomaga zrozumieć własną psychikę i ciało oraz dzięki treningowi mentalnemu w pełni wykorzystać pełnię potencjału. Na co dzień pracuje głównie z menedżerami, przedsiębiorcami i sportowcami.

 

Jako trener mentalny, coach i mówca stworzył szkolenia i warsztaty dla zarządów, kadr menedżerskich i pracowników.

 

Ukończył na Uniwersytecie Śląskim dwa kierunki: Administrację oraz Doradztwo Filozoficzne i Coaching. Jest absolwentem prestiżowej World Class Speaker Academy oraz Masterem i Trenerem NLP. 

 

Stworzył Klub Rozwoju The Life Skillz, gdzie w cenie biletu do kina prowadził 4-godzinne otwarte szkolenia z kompetencji miękkich. Obecnie przeniósł tę działalność do internetu. 

 

Wystąpił przed 2500 osobami na Life Balance Congress. Przez 3 lata był wykładowcą Akademii Trenerów Mentalnych, współprowadząc aż 8 edycji tego projektu, kształcąc ponad 200 trenerów mentalnych. 

 

Występuje na konferencjach akademickich i biznesowych w panelach o tematyce coachingowej i rozwojowej. 

 

Jest uzależniony od ciągłego rozwoju i robi wszystko, aby ludzie, którzy ze nim pracują stawali się lepszymi wersjami siebie każdego dnia. Mamy tylko jedno życie i chcę wspierać ludzi w przeżyciu go na maxa!

temat wystąpienia

Jak poradzić sobie z niepewnością ( nie tylko w czasach pandemii)?

PAULINA BIERNAT

temat wystąpienia

Dlaczego warto żyć świadomie w drodze do prawdy

i wewnętrznego szczęścia

Kobieta petarda. Mentorka kobiet i prekursorka świadomego stylu życia. Trener rozwoju osobistego, psycholog i mówca motywacyjny.

 

Popularność i sympatie widzów zdobyła jako tancerka w znanym show telewizyjnym Taniec z Gwiazdami. Partnerowała miedzy innymi Arturowi Barcisiowi , Michałowi Szpakowi i Danielowi Qczajowi. 2011 roku zdobyła mistrzostwo Europy w parze ze Stefano Terrazzino w show dance.

 

Jako psycholog występuje w roli eksperta w ddtvn. Prowadziła swój autorski program „Taniec Życia”
w Onet.pl gdzie przeprowadzała pogłębione wywiady coachingowe z gwiazdami podczas lekcji tańca łącząc tym samym obie pasje rozwój osobisty i taniec.

 

Energia, kobiecość, pasja, taniec i moc do spełniania marzeń tymi rzeczami  Paulina dzieli się na jedynych w swoim rodzaju warsztatach rozwojowych dedykowanych kobietom.

 

Wszystkie te inicjatywy programy tv i internetowe, warsztaty, prelekcje prowadzi po to by inspirować i zarażać pasją do świadomego stylu życia. Jak sama mówi żeby być prawdziwie szczęśliwym trzeba się pokochać. Bo szczęście i sukces jest elementem ubocznym akceptacji i miłości.

DANIEL NAŻGIEWICZ

konferansjer

Trener mentalny, absolwent Akademii Trenerów Mentalnych Jakuba B. Bączka oraz certyfikowany trener World Class Business Trainer w Brian Tracy International. 

Prowadzący eventy i kongresy tj. Queens of Life, World Sales Congress, Mistrzostwo w sprzedaży, Mów i zwyciężaj. Jest również koordynatorem w dziale handlowym w największej rodzinnej korporacji budowlanej w Europie.

Współpracuje z drugim człowiekiem, dzieckiem, sportowcem, przedsiębiorcą. Wspiera także kluby piłkarskie, trenując dzieci i młodzież. Prywatnie, tata 10 letniej Kalinki, fanatyk aktywnego i zdrowego stylu życia, wulkan energii, sportowy świr i niepoprawny optymista.

 

POMAGAMY

Inicjatywa #TRENERZYPOMAGAJĄ, a co za tym pierwsza tego typu konferencja on-line w Polsce, narodziła się z intencji wsparcia, pomocy i odpowiedzialności za drugiego człowieka. W ramach akcji przeprowadzona zostanie wyjątkowa konferencja on-line dedykowana wszystkim, którzy pragną rozwijać własną świadomość i nabywać nowe kompetencje. Skierowana jest do wszystkich – do osób starszych i młodszych, pracujących zdalnie i stacjonarnie, szczepionkowców i antyszczepionkowców, etatowców, samozatrudnionych, jak i zatrudniających, którzy w tym trudniejszym dla nas okresie potrzebują wsparcia i motywacji, by działać dalej.

 

 

 

#TRENERZYPOMAGAJĄ to miejsce wzajemnego wsparcia. Topowi trenerzy, podejmując wspólną inicjatywę chcą pomóc i radzić jak pożytecznie wykorzystać obecną sytuację związaną z epidemią koronawirusa. Podzielą się wiedzą, doświadczeniem oraz dadzą wskazówki na to, jak pokonać obawy przed konsekwencjami, które odczuje nasza gospodarka.

#TRENERZYPOMAGAJĄ poza wartością merytoryczną dla Was, daje realną pomoc w walce z koronawirusem. W trakcie konferencji on-line przeprowadzimy zbiórkę pieniędzy na pomagam.pl dla  Wojewódzkiego Szpitala w Tychach, który potrzebuje środków finansowych na leczenie zakażonych pacjentów.

#TRENERZYPOMAGAJĄ — HARMONOGRAM

Tego nie można przegapić!

konferencje poprowadzi 

Daniel Nażgiewicz

Łukasz Jakóbiak

10:00

Jak osiągnąć spokój? + Miłość. Medytacja dla początkujących.

Barbara Piasek

10:50

" Jak pozyskiwać klientów online, wykorzystując najskuteczniejszy format sprzedaży, który finalizuje nawet 67% transakcji bez konieczności spotykania się z klientem"

Łukasz Cybulski

11:55

"Wszystko co Cię spotyka, nie przytrafia się Tobie. Wszystko dzieje się dla Ciebie."

Sylwia Królikowska

13:00

„Jak w obecnej sytuacji dawać wsparcie sobie i innym czyli o mądrym budowaniu relacji w czasach kryzysu”

Marcin Osman

13:50

„Jak sprzedawać w social mediach”

Iwona Guzowska

14:40

"Zwycięski Spokój" 

Kamil Lizurej

15:30

Jak poradzić sobie z niepewnością (nie tylko w czasach pandemii)? 

Paulina Biernat

16:20

Dlaczego warto żyć świadomie w drodze do prawdy i wewnętrznego szczęścia

Andrzej Cichocki

17:10

Wczoraj, dziś, jutro

Zakończenie

18:00

 

KONTAKT

LEVEL UP SZKOLENIA SP. Z O.O.

tel. 510 033 540

 

Copyrights © 2020 All Rights Reserved by Level Up #TRENERZYPOMAGAJĄ